Hakkımızda

GEOSER GEOSENTETİK A.Ş.

1981 yılından günümüze inşaat sektöründe faaliyet gösteren Geoser Geosentetik A.Ş. müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen bilim ve teknolojinin ışığında kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren Geoser; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye’nin membran ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir.

Geoser, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu geomembran, su tutucu bantlar, keçe, Geotekstil, Geogrid, Geonet ürünlerin satış, satış sonrası destek bölümleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Hizmetlerimiz üretim sonrası satış ve pazarlama, satış sonrası destek, teknik destek ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

“Başarı ve sürekliliğin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Geoser, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir.

Başa dön